KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14222002
nr 1422 2002
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Färgetsning, Katarinahissen. Signerad. Bildmått: 22x30, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:28:40
13/9 19:18:25
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog