KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14222002

nr 1422 2002

Theddy Skog

(1908-1948), Sverige

Färgetsning, Katarinahissen. Signerad. Bildmått: 22x30, yttermått inklusive ram: 35x43 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:28:40

13/9 19:18:25 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Theddy Skog

Läs mer om Theddy Skog